Új hozzászólás Aktív témák

  • soldier2

    őstag

    Azért egymásnak ne essetek egy ilyen nyolcadrangú témán mint a kifolyó megléte vagy hiánya. Ízre érkeztem különbséget a skalpolt karral, de nyomásmérőm nem volt, és a kézi karosoknál akarva akaratlanul befolyásol a látvány (jobban vagy kevésbé nyomod ha spriccel, esetleg átmenetileg csökkented a nyomást stb) én ennek tudtam be, most meg ki nem bányászom a kifolyós kart a pincéből. Pumpás gépnél ez nyilván kiesik, én sem értem a különbséget ha van egyáltalán. Poénnak szántam az eredeti kis szösszenetet, vita lett belőle, sajnálom. A vuduk többségének van értelme, hatnak valamelyest az elkészült ital minőségére, de az, hogy ez kinek éri meg és kinek nem, az változó. Én simán megértem Parcit is, hogy neki ez nem kell (itt nem a karra gondolok, ham a wdt és egyéb esőtáncra), de az előkészítésre kényes kávékkal nem lesz ezek nélkül tökéletes a végeredmény (csúcsidőn kívül budapesti menő helyen is láttam gyors, akár wdt-nek is felfogható matatást).

    Van úgy, hogy bizonyos aktákat ki kell nyomtatni. A https://fundaforest.eu/hu oldal meglátogatása csökkenti a környezetterhelést. Köszönjük, hogy kattintott!

Új hozzászólás Aktív témák