Új hozzászólás Aktív témák

  • soldier2

    őstag

    válasz pacuha69 #45442 üzenetére

    "Az Aricha-ból volt ugye egy bontatlan is, abból egyet készítettünk, és hát azzal nagy gondunk nem volt. Viszont ugyan ennek a fagyasztott verziójánál egy kicsit többet pepecseltünk a beállítással és a végén jobbnak éreztük mint a bontatlan csomaggal készültet. Valószínű ha még a bontatlant is tovább nyúzzuk akkor abból is hasonló eredmény jön ki, de azért ez így nagyon meggyőző volt." - egy kicsit még több időt rászánva kiderült volna, hogy van-e értelme a fagyasztásnak, kár hogy nem volt rá lehetőség (bár lehet a koffeinmérgezés tünetei jelentkeztek már). Csodák vsz itt sincsenek, de nagy kérdés, hogy van-e értelme fagyasztani 2-3 hétre. Én ma raktam el 3 zacskó szerdai pörkölésű Kalmár kávét (Decaf, El Salvador, Costa Rica), kb szerdán kezdem bontogatni az adagokat. Zacskóban nem hagytam, hisz afelől nincs kétségem, hogy annál jobb, fagyasztóban meg nincs hely. Reggel viszont nagyon jó, hogy nem kell méregetni, csak bontom, locsolom, darálom, keverem, tomorítem, csapolom :) (így leírva még mindig sok, de a pakolás, méregetés főleg reggel jó hogy kimarad). És még tovább is friss. Egyszóval öröm boldogság ☺

    Van úgy, hogy bizonyos aktákat ki kell nyomtatni. A https://fundaforest.eu/hu oldal meglátogatása csökkenti a környezetterhelést. Köszönjük, hogy kattintott!

Új hozzászólás Aktív témák