Új hozzászólás Aktív témák

  • paljoc

    tag

    válasz soldier2 #38696 üzenetére

    Hát ugye mondtad hogy ne kocogtassak és így megemeltem azt a pöcköt, hogy ujjaim közt megperdítve a centifugális erő által rázzam le az őrleményt, ami értelemszerűen a lábam előtt landolt elsőre, aztán jött az állítgatás, tekerésnél /világos Sidamo/ majd felborul a komód, tehát ezen sokk sorozat hatására ezt találtam mondani/finomított változat/:

    -Hú vazze, kell egy idegrendszer ennek a rendszeres használatához, minnyá nem lesz teszt és viszem vissza a dokinak!
    -Igen, ez ilyen hülyéknek készült, már a formáján is látszik
    - mondta a szerencsétlenkedésemet szemlélő személy.

    /aztán letisztáztuk, hogy "hülye'" alatt ilyen full megszállott kávést ért, akinek már annyi ideje meg felesleges energiája van erre az egész hobbyra, hogy keresi mit hogyan lehet minél drágábban és bonyolultabban elvégezni :-)))/

    De persze ez nyilván csak az első sokk, mivel drága és nem az enyém, így mindenhez ilyen túlzott óvatossággal nyúlok, minden szokatlan, kényelmetlen elsőre és hazudnék ha nem jutott volna eszembe, amit egyszer Parci mondott, hogy a sok pepecselés egyszer át ne csapjon az ellenoldalra és be ne sokalljon a user, megutálván ezt az egész b@szkolódást.

    De mondom, ez csak az első sokk, ma amúgy is idegtépő horror nap volt, majd holnap kipihenten reggel eltekergetem!

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák