Új hozzászólás Aktív témák

  • zozy84

    senior tag

    Nálunk jó kávézó nincs ellenben van pörkölő üzem. :D Ott szoktam kávét venni és ma 1.5 órát beszélgettem a tulajjal gépekről, kávéról meg úgy magáról a kávézásról. Tanulságos volt.
    Persze szóba jött, hogy nekem egy XSmall gépem van "csak". (jó fej volt, nem szólta le) :DDD
    Volt ott több gép is. Kicsiktől a több karos nagyobb gépekig.
    Mondtam neki, hogy majd lehet, hogy a következő szint egy pl Gaggia Classic + daráló lesz. Mondta, hogy otthon volt már neki kicsi,- nagy gépe is de végül otthonra egy Melitta E9XX gépet vett és imádja. 4 éve semmi baja pedig sok kávé fogy otthon is. Én eddig nem is hallottam róla. Akkor lettem igazán ideges amikor megmutatta neten és kiderült, hogy újonnan is csak kicsivel több mint az XSmall amit vettem (németországban). Azt mondta 90%-ban csinál olyan kávét mint az 1 millióhoz közeli gépek 1 gombnyomásra mert reggel ő sem szeret és ideje sincs "rituális" kávézásra. (mire felmelegszik a gép, daráló, stb.) Ezzel én is ugyan így vagyok. :D A raktárban meg láttam zsákszám a jobbnál jobb Afrikai meg dél-amerikai kávékat.
    Na mind1. Biztos visszajáró "vendég" leszek. :C :C :R :R :R :R :C :C

Új hozzászólás Aktív témák