Új hozzászólás Aktív témák

  • Sumptuous

    senior tag

    válasz Cathfaern #2028 üzenetére

    Fel van gyorsítva a videó, de jogos amit mondasz, nem veszek, csak érdekelne van-e itt ilyesmivel tapasztalat. :R Van French Press-em, de valahogy sosem jó bele az örleményem. Bolti téglákat próbáltam csak, de ha ehhez is kellene örlő, akkor már inkább egy jó kotyogóst is vennék hozzá. :F

    Polarstar: Nekem egy dolog miatt van nespressom, de szerintem már írtam itt. A családban csak én kávézom. Ha egy kotyogós főzetet lefőzök, akkor nem birom ki hogy ne igyam meg egy nap mindet. És sajnos van hogy a 2 személyes is sok egy napra. Fél adaggal meg nem csinál jó kávét. Naponta egy, nagyon néha két kávét iszom, de azt a legfinomabbat akarom. Van erre a felhasználásra más alternatíva? Amit egy nem kávézó barátnő (még a szagát se szereti..) meg tud oldani? :B

    Drága..drága.. de manapság mi nem az? Vagy a gépet/parkot veszed meg több száz eFt-ért vagy a kapszulákat. Nem tudom mennyi idő lenne míg megtérül ilyen használat mellett egy legalább ilyen kávét főző gép.. :F És akkor még magyarázzam el asszonynak hogy miért van tele a fagyasztó babbal ;]

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák