Új hozzászólás Aktív témák

  • adalbert1

    veterán

    válasz goodboy007 #31928 üzenetére

    +1, aki valamennyire kocka, annak íróasztal, monitor és szék már szerintem alapból van otthon.
    Amúgy szerintem valamennyi rugalmasság nagyon sokat tud dobni a work life balance-en - pl. én sem vennék ki azért szabadságot, hogy elugorjak fogorvoshoz, illetve simán van, hogy délután elhozom az oviból a gyereket.
    HO esetén pedig felszabadul annyi utazással töltött idő, hogy abban a legtöbb házimunkát is ki lehet pörgetni otthon (pl. reggel azzal indul a nap, hogy mosogatógépbe és mosógépbe bepakolok). Vagy egy nem túl fontos meeting közben (amikor azért valami produktív dologba nem kezdenék bele, mert az, hogy állandóan beszél valaki elvonja a figyelmemet) simán lehet ruhákat hajtogatni és bepakolni a szekrénybe, esetleg egy kicsit súlyzózni, stb :D
    Ennek ellenére ha kitalálnák, hogy holnaptól többet járjak be, akkor sem esnék kétségbe, szerencsére fél órányira lakom az irodától. Illetve mivel a teamünkben a magyar kollégák mellett vannak indiaiak, usa keleti és nyugati parti kollégák is, így sokat nem nyernénk azzal, hogy bent ülünk az irodában.

Új hozzászólás Aktív témák