Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Sztripi

    csendes tag

    válasz #65675776 #644 üzenetére

    Nem egészen mások vagyunk. De ha Nowheremanra célzol akkor kikérem magamnak hogy egy dilettánsal hasonlitasz össze (Nekem szabad ilyet mondanom mert ami igaz az igaz jó haverok vagyunk - legalább is remélem). Én kb. 3 - szor akkora vagyok mint a fent emlitett uriember (rám is férne egy kiadós fogyókúra). Két fejjel magasabb is vagyok...

    Szerény személyiségem mérnök fizikus - a mai napig nem hiszem el hogy sikerült, pedig már vagy 5 éve végeztem (a diplomamunkámban is a legkomolyabb kifogás a helyesirás volt). A Sztripi pedig becenév (egy olasz rajzfilmfigura után). De azért remélem nem olyan rossz - mármint a helyesirásom.

    Részletesebb leirást nem adhatok a fent emlitett személy engedélye nélkül...

    Én is ugy tudtam hogy a Lusitania - án nem volt hadianyag. Nem is volt másodlagos robbanás. Vagy igen?

    De ha szereted az összeesküvés elméleteket, akkor állitólag egy a bermuda háromszögben az időben visszakerült hajórol leszerelt radart vitt angliába. Ezért süllyesztették el.

    Végül Nowhereman - nak azért is a jet engine gas turbine, akár tetszik neked akár nem :( .

    [Szerkesztve]

    I wish you luck, speed and freedom from stupidity! - VAL

  • Nowhereman

    őstag

    válasz #65675776 #644 üzenetére

    Nos a Lusitanian tudtommal volt hadianyag. És nem minden hadianyag robban. mindegy...
    És a britt admiralitás egyfajta alapjával épült, aminek fejében tartalékos hajó volt, beépített ágyútalapzattal. Igaz ágyúval nem látták el, szállítóhajókra nagyobb szükség volt.
    Na most egy tengeralatjáró legénysége honnan tudja, hogy pakoltak-e rá ágyút, vagy sem...
    Egyébbként a felvétel tényleg fakultatív volt.

    És nem én vagyok sztripi

    Utánam a kondenzcsik!

Új hozzászólás Aktív témák