Új hozzászólás Aktív témák

  • saguaro

    tag

    válasz Xero #7584 üzenetére

    Felső kat:
    1.)iOS
    1.)WP7
    2.)Android

    Közép kat:
    1.)WP7
    2.)Android

    Alsó kat:
    1.)Android
    2.)Zárt szarok, pl touchwiz

    Ez a jövőkép reálisabb szerintem.
    Felső katban hamarosan, ha iOS 6 nem domborít valami kegyetlen nagyot, akkor a WP7 a következő nagy update után, vagy WP8, vagy Win8, vagy isten se tudja mi lesz mobilon a következő rendszerük nagyon elpicsázza majd az iOS-t....
    Kicsit igazából még csiszolják, és minden szükséges, fontosabb dolgot beletesznek WP7-be, már most szarráverné.
    Miaz, hogy az iOS 5.0.1 be-be szaggat egy dobozból kibontott i4-en? Android feeling elég erőteljesen.....

    Ameddig nem szagoltam bele hosszútávon WP7-be, addig iOS-t tartottam az abszolút über rendszernek, de ha alkalmazások elérik az App Store-ban levők szintjét, és mennyiségét megközelítik, és az ingyenesek között nem 99%-ban szemét lesz, mint a droidnál, akkor nagyon-nagyon ütni fog. Mert az Apple kicsit elkényelmesedett szerintem az iOS5-el... Notification center egynek elmegy, de ez is elég ügyesen van megoldva pl WP7-ben a tileok miatt, nomeg a lockscreenre is kiírja, hogy mi a szitu, nem olyan ocsmányul, mint az iOS hogy egész sávokat pakol a hátteremre, aminek a felét így is az óra meg a feloldósáv elveszi, hanem szépen, diszkréten lent jelzi.

    [ Szerkesztve ]

    Az ember annyit ér, amennyit változtat a világon - Marlowe

Új hozzászólás Aktív témák