Új hozzászólás Aktív témák

  • icecave

    nagyúr

    válasz #58457 üzenetére

    Ja, csak a paleolit táplálkozás a ma velünk élő természeti népek étkezésére és egészségi állapotára hivatkozik. A cikk írója meg az ősemberre, mert szerinte az a paleolit étrend alapja (annyiban köze is van hozzá, hogy az ősember a paleolit táplálkozás alapjául szolgáló dolgokat evett igen, hisz nem volt feldolgozott élelmiszer, finomított szénhidrát, GMO szója, meg GMO kukoricakeményítő, stb.). Szóval nincs itt semmi mellébeszélés, a cikk írója az, aki nincsen képben. Ennyi. Egyébként is, mindenki úgy tudja, hogy kb. 30 évig élt z ősember, csak épp beleszámolják azt is, hogy mondjuk 5ből 4 csecsemő nem érte meg az 5 évet sem. így eléggé lerontja az átlagot a dolog. Képzelheted, a mostanihoz képest milyen arányú volt a csecsemőhalandóság. Az átlagéletkor növekedése pedig a higiéniás viszonyok javulásának jobban köszönhető, mint a modern orvoslásnak. Viszont továbbra sem állítottam sehol (és azt sem állítottam, hogy elhiszem) hogy az ősember 75 évig élt, te viszont azt mondtad, hogy igen. Ezért kértelek, hogy vond vissza, de még mindig nem tetted meg.

    Én is kezdjek el kijelentgetni rólad dolgokat, amik nem is igazak? Nem hiszem, hogy jólesne.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák