Új hozzászólás Aktív témák

  • korpicschess

    veterán

    Pár szó a rövid ismerkedés után az iPadről, korpicschess szemléletből. ;]

    Először is leszögezném, hogy az összkép nagyon pozitív.
    A rendszer imádni való, nagyon szeretem az alkalmazások design-ját. A működés gyors, mondhatni teljesen folyamatos (minimális akadás max, igazából hasonló a Nexushoz, de mindegyik másban működik jobban talán). Az alkalmazásváltások marha szépen animáltak, szóval nagyon baba az egész.
    Maga a készülék robban minőségi, a fehér szín is jobban tetszik, mint a fekete, legalább nem ülök rá sötétben. Nagyon masszív, bár picit nehéz. A kijelző gyönyörű. pont.
    Hangminőség is nagyon rendben van, mind fülessel, de amúgy is jobban szól, mint egy ilyen eszköztől vártam.

    Szóval a szoftver is tetszik, de néhány dolog ami jó lenne, és kérlek javítsatok ki, hogyha én vagyok béna:
    - egyszerűbben elérhető beállítások, kapcsolók (iOS 7-től ez már részben megoldva)
    - valamiféle widgetek
    - dokumentumok (illetve egyéb tartalmak) feltöltése azért bizonyos szempontból nehézkes (lehet egyáltalán iTunes-szal?). Mondjuk a zenéknél, videóknál meg azért nem rossz az iTunes, de hát anélkül meg sehova egy lépést..
    - gesztusvezérlésnél jó lenne, hogyha tudnék hozzáadni, vagy a 4 ujjas helyett 2 ujjas húzással tudnék váltani mondjuk, mert a 4 ujj az k*rva kényelmetlen
    - beépülő modulok: Fotók appból nem tudtam se Dropboxba, se imageshackre feltölteni. Én csinálom rosszul? Ilyen megoldásra vágynék: [link]
    - Safariban hogy működik a felhasználónév és jelszó mentés? :B

    Kérdés:
    - offline navigáció? (Google Maps azért nem hasít, illetve hirtelen nem találom, hogy tudok-e letölteni térképrészletet)
    - valami olvasmány ami jót tenne, esetleg programajánlatok?

    Szóval eddig jó. :)

    [ Szerkesztve ]

    Aktuális hirdetésem: ►►►http://goo.gl/P8Vs0r ◄◄◄

Új hozzászólás Aktív témák