Új hozzászólás Aktív témák

  • nofi

    őstag

    válasz madgie #142840 üzenetére

    Én is filótam ezen, aztán kipróbáltam egy új iPad Prot és már inkább azt tudnám elképzelni következő iPadként - bár nekem még Air 2-m van tehát nem égető a váltás. Arra leszek kíváncsi, hogy az iOS 11 mennyire lesz rajta élvezhető, ha a tavalyi Pro is könnyedén veszi az akadályokat akkor lehet idő előtt váltok és megleszek azzal - legalább nem olyan nehéz mint az új Pro :DDD . Amit az Apple csak most kezd el kapiskálni, hogy az iPad több is lehetne mint amire kínálják egy nagyon jó irány. Nálam az utóbbi időben, mióta az asztali gép csak munkára van, legtöbbször már be sem kapcsolom, csak iPad-et nyúzom esténként és abszolút el vagyok vele.

    Ebből kifolyólag erősen gondolkodom mi legyen, mert apám asztalija kezdi bemondani az unalmast (régi, kb. 7 éves konfigom). Mivel néha én is dolgozok esténként nem elég az iPad, pedig kézenfekvő lenne, hogy hozzá kerüljön a mostani gépem. Új gépet nem akarok mert ez a viszonylag koros konfig is teljesen jó erőben van. Apám gépére meg kár költeni, mert DDR-2-es RAM-ra ne adjunk már ki pénzt 2017-ben. Gondolkodtam azon, hogy odaadom a gépemet, eladom belőle a VGA-t mert az úgyse kell neki és nézek valami használt Macbookot, csak félek a CAD-hez nem elég combos. Ma már egy átlag családi házas terv is áll vagy 40 layerből, aminél a mostani asztalim is gondolkodik erősen. Ráadásul azt nem 13"-on illik csinálni hanem monitoron és akkor jöhetne egy olyan ami normálisan skáláz.

    Xbox GT: nozsolt

Új hozzászólás Aktív témák