Új hozzászólás Aktív témák

  • (ex)Cat

    senior tag

    Sziasztok

    Olyan problémám van, hogy az Apple id-m egy régi email címhez volt csatolva, amit már nem igazán használok. Már jó ideje terveztem, hogy le kellene cserélni, de mindig tartottam tőle, ezek szerint nem véletlenül.

    A lényeg, hogy lecseréltem a címet, látszólag működik is, mert (majdnem) mindenhol be tudtam jelentkezni vele. A PC-n, az Apple TV-n, az iCloud-ba... szóval nem volt gond. A telefon is működik, ott is azt mondja, hogy az új cím az Apple id. Ugyanakkor viszont azt is mondja, hogy bizonyos fiókszolgáltatásokhoz újra be kellene jelentkeznem, amikor viszont ezt próbálom akkor még a régi címet adja fel, és érthető okokból azzal már nem tudok bejelentkezni. Mindezt tetézi, hogy a Apple id, a Beállításokban a nevem alatt is a régi cím.

    Hogyan lehetne ezt helyre tenni? Gondoltam rá, hogy kijelentkezek a mobilról, csak akkor nagyjából töröl minden adatot, azt meg én nem nagyon szeretném, ha nem muszáj.

    (Hasonló a gondom, az Apple Watch kapcsán is, ott is a régi címhez kapcsolódik még és nem tudom átállítani.)

    Ezen az oldalon a régi mail cím szerepel

    Itt viszont már az újat mutatja

    Nem tetszik neki...

    és itt újra a régi mail-hez kéri a jelszót.

Új hozzászólás Aktív témák