Hirdetés
- NVIDIA® driverek topikja
- OLED monitor topik
- Computex 2025: professzionális gyorsítókkal újít az Intel
- Visszafogva, de még visszatér a GeForce RTX 5090D
- TCL LCD és LED TV-k
- DUNE médialejátszók topicja
- Zeneszerkesztő és DJ topic
- Épített vízhűtés (nem kompakt) topic
- PC-karbantartás havonta: 5 lépés, amit ne hagyj ki!
- Milyen processzort vegyek?
Új hozzászólás Aktív témák
-
zoltanz
nagyúr
Visszatérve a 4K-ra örülök ha lemennek a 24 col-os 1080p-s monitor/tv-k árai, akkor veszek egyet, de az még sztem pár év. (nagyon tetszik a képük, szép, részletes)
-
8th
addikt
válasz
shteer #45027 üzenetére
Nem nagyon lepődnék meg rajta ha ős is beintene és pattanna innen külföldre mint anno puskajóska tette (computermode). Itt ha tisztességesen játszol vagy nem jutsz semmire vagy lenyom a szürkéző-feketéző konkurencia mint a bélyeget. A majdnem semmiért pedig én sem dolgoznám ki a belem 0-24ben.
-
zoltanz
nagyúr
%-ban:
-
lipi67
nagyúr
válasz
Gyuri27 #45022 üzenetére
Láttam ám (mert ugye művelt vagyok)
A Yíp Man -ben, hogy ki a kínai meg a japán (de jó lenne egy japcsi nő...), értem én a felháborodásodat. (Mondjuk én nem a hovatartozáson akadnék ki, hogy kinai vagy japcsi, hanem inkább azon, hogy ffi vagy nő
) khm..
A " nációhoz " szóból meg csak az első felét értemEtnikai hovatartozás ------ felháborodás
Nemi identitás ---------- ?????????????? se rá fütty!!!8th: Ez is jól sikerült, nem?
-
lipi67
nagyúr
válasz
shteer #45014 üzenetére
Elég vegyesvágott, olyan men in black-es klón..
zoltanz: utánanézek
F34R : 2 guns-t meglesem, a pacific-et láttam, s valóban olyan Transformers/ Godzilla keverék, egynek elment.
Sajna úgy vagyok vele, a látványfilmek ...nem sok tartalom van mögöttük. Az elitélt jobban elgondolkoztatott.
A Deadfall csúcs szuper szerintem, csak zavart, hogy oroszul beszéltek (feliratos volt). -
lipi67
nagyúr
válasz
shteer #45012 üzenetére
Látod, ezt teszi velem...
Amúgy meg ami utoljára tetszett az a hívás meg a köpök a sírodra 2 volt. Jahh.. Van egy film, egy balettáncos ruszki szépségkirálynő a főszereplő benne (assassins run ----- Sofya Skya) na.. az kvra tetszett. meg is találtam a csajt facen, írtam neki és..láss csodát, vissza is írt felvett ismerősének. Írtam neki, hogy más filmjét nem találom sehol, küldje már el nekem dvd-n (full ujgazdag milliárdosok) erre azt válaszolta, szedjem le a netről.. Töröltem magam facen..
-
lipi67
nagyúr
válasz
radi8tor #45006 üzenetére
8th: Remélem nem a fertőzőn hallottad...
zoltanz : Ez a "gondolatrendőrség" úgy hangzik mint egy fílmcím.. bakker! Vki mondjon már egy filmet, amit érdemes megnézni! Amit utoljára lehúztam az a Dexter 96 része volt, tetszett, "ki is végeztem". Viszont ilyen R.I.P.D (szellemzsaruk) áááááááááá!!!!!!!!! Még a támadás a fház ellen is jobb volt, pedig az se egy giccses film..Huhhh..az afro elnök aki harcol, s a gyagyás ügynök lánya meg zászlóval eltereli a repcsiket..
(remélem, az afro-t láttátok milyen formásan megfogalmaztam.. -
8th
addikt
Mivé lesz a világ. Batman börtönbe vonult. [link]
Papa a babgulyás recepted az jöhet! Hallottam hírét.
-
lipi67
nagyúr
válasz
radi8tor #45003 üzenetére
Ok, ezzel ne legyen bajotok, nem áll szándékomban ártani a ph!-nak, sok szép percet (évet) éltünk meg itt.
Azért a linkedből idéznék:
Hogy előtte-utána mit csinálsz, gondolsz, a te személyes szabadságod, mi mindössze annyit kérünk, hogy ha bejössz hozzánk, vedd le a sáros cipőt és viselkedj illendően
ezt meg egy ügyvéd simán diszkriminációnak állítaná be.
Mi nem akarjuk befolyásolni a gondolataidat, nem akarjuk megmondani ki/mi a jó/rossz, nem akarjuk az agyadat mosni, nem akarunk megváltoztatni téged
Az agymosás gyakran fordul elő NS zenekarok (Pl. Archívum) dalszövegeiben, s a "kiválasztott nép" időtöltésére irányul. Látod, ebbe is bele lehetne kötni, ez meg kb antiszemitizmus, hisz ha MI NEM AKARJUK - azt feltételezi, hogy mások IGEN..
Se rá fütty! Beszéljünk inkább a gyilkos katicák elszaporodásáról, osszunk meg jó babgulyás recepteket, vagy, hogy ki nyeri meg az X faktort.
-
8th
addikt
Ne rázzátok a pofonfát bazdki...
-
radi8tor
MODERÁTOR
Új hozzászólás Aktív témák
Hirdetés
- La Quimera early access beszámoló
- f(x)=exp(x): A laposföld elmebaj: Vissza a jövőbe!
- Politika
- NVIDIA® driverek topikja
- OLED monitor topik
- vrob: Az utolsó DOS játékok 1996 - 1997-ben, egy korszak lezárul
- Azonnali fáradt gőzös kérdések órája
- One otthoni szolgáltatások (TV, internet, telefon)
- Spórolós topik
- Bundle topik
- További aktív témák...
- ASUS TUF Gaming A17 Makulátlan Állapotban, Dobozában!
- Samsung Galaxy Tab S9 FE 5G (128GB) Gyári Fóliás, Gyönyörű Állapotban! 6hó garancia
- Macbook Pro M1 13" (16/512GB) Gyönyörű Állapotban!
- HP Omen 45L/ 14700K/ RTX 4080 SUPER/ 64GB DDR5/ 2TB M.2 SSD
- Tamron 18-200mm Di II VC (Canon) és Tamron 70 - 300mm 1:4-5.6 (Canon) objektívek
- HATALMAS AKCIÓK! GARANCIA, SZÁMLA - Windows 10 11, Office 2016 2019 2021,2024, vírusírtók, VPN
- Samsung Galaxy A14 64GB, Kártyafüggetlen, 1 Év Garanciával
- Bomba ár! Dell Latitude 5290 - i5-8GEN I 8GB I 256SSD I 12,5" HD I Cam I W11 I Garancia!
- Több mint 70.000 eladott szoftverlicenc
- Bomba ár! HP ZBook 15 Studio G3 - Intel Xeon I 32GB I 512SSD I 15,6" FHD I Nvidia I Cam I W10 I Gar
Állásajánlatok
Cég: PCMENTOR SZERVIZ KFT.
Város: Budapest