Új hozzászólás Aktív témák

  • AtHoS

    nagyúr

    válasz Puma K #32935 üzenetére

    Szóval kivettem a procit, átraktam Clear állásba a CMOS jumpert, vártam jó pár percet, mert közben sikerült telefonos ügyfélszolgálattal beszélnem :B
    Visszaraktam a jumpert eredeti állásba és a procit is letakarítás után, majd újrapasztáztam.

    A proci ki-be és clear CMOS miatt be kellett lépjek BIOS-ba F1-el - nem lehet átugrani - ahol rátöltöttem a legújabb 2203-as BIOS-t, ami újraindított és F1-el jöhettem be ismét, majd egyből load optimized defaults és azt követően save & reset, majd Go win10

    Itt simán csak újraindítottam és irány BIOS, ahol csak a procifeszes dolgot néztem, de nem változott semmi.

    A procit nem szedtem ki újból, mert úgy döntöttem, hogy nagy ívben ... úgysem tuningolni akarok, hanem gyakorlatilag alapértékhez képest alulfeszelni, ráadásul lehet nem is sikerült tökéletesen visszarakni a hűtőt a procira, mivel terhelés alatti alacsonyabb feszültséggel (1.244 vs 1.296) magasabb hőfokokat mutat az Aida64 stability test ablaka :O vagy a CoolerMaster E1 IC Essential psazta gyengébb, mint ami gyárilag a hűtőn volt :F

    read-only mode on the forum

Új hozzászólás Aktív témák