Új hozzászólás Aktív témák

  • KillerKollar

    senior tag

    válasz liksoft #34474 üzenetére

    Nincs rajta semmi különösen fontos adat,egyszerűen csak lustaságból mondtam hogy sok idő újra fölpakolni azt az 1 Terra adatot.Adatmentéssel az a gáz hogy hova?Nincs másik vinyóm,ha mindent úgy ahogy van le akarnék menteni már vehetném a másikat.Tápellátással nem hiszem hogy gond lenne,benchmark programok alatt is stabil a gép,úgy hogy 2 darab elég sok áramot zabáló videókártya van alatta,meg amúgy is elég márkás tápegység(Corsair HX 850).Vinyó tápkábeleit nem piszkáltam a beszerelése óta,ha eddig nem volt ezzel gond akkor azután se hiszem hogy lett volna.Mint mondtam 3 éves,elég sok adat van rajta és én úgy vagyok hogy 10 gigánál több helyem kb soha nincsen,ha valami új cuccot kell fölraknom ami több helyet foglal akkor mindig úgy kell törölgetnem hogy ráférjen,szerintem érthető a rossz kondíció.Ha meghal max a játékok újra letöltése és telepítése ami sok időt vesz igénybe,de szerencsére a Steam/Origin online menti a már megvásárolt játékokat és az abban mentett statisztikákat,így csak belépek az accommal és már tölthetem is lefele,úgyhogy nem veszítek semmi értékeset ha elúsznak az adatok,csak bosszantóan sok idő lesz majd mindent újra leszedni/fölrakni.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák