Új hozzászólás Aktív témák

  • Squirrel

    őstag

    Sziasztok!

    Lenne egy kerdesem Focal-okkal kapcsolatban. Ezt talaltam egy francia honlapon:

    [link]

    Ez szerintem elegge jo arnak szamit, melle ugyanezen a honlapon tudnek venni egy CA 751R V2-est, igy csomagban 2500 Euro lenne az aruk. Utana tovabb kalandozva az oldalon, talaltam egy ilyen csomagot:

    [link]

    Ez az elobb emlitett erositovel 3400 Eurora jon ki. Megtovabb kalandozva raakadtam ezekre a csomagokra:

    [link]

    Az erositok alatti csomag-ajanlatokra gondolok. Kerdesem az lenne, az utobbi 3 erosito-hangsugarzo csomagajanlatok (melylada nelkul) megerik-e a melynyomot is tartalmazo 826-os csomaghoz kepest a 3, ill 600 Euro-s felarat? Alapvetoen eloszor erosito+front hangsugarzo parositast kerestem, mivel fogalmam sincs, hogy tudom az alberletunkben megoldani a hatso hangsugarzok elhelyezeset (az ulogarnitura mogott jutunk az eloszobai folyosorol a nappaliba es onnan tovabb az etkezobe/konyhaba, igy a kabelezese a dipol sugarzokhoz elegge feltuno. A polcsugarzok allvanyon torteno elhelyezese megoldhato lenne, de van egy epp jarni tanulo csoppnyi kislanyunk, akire (es vica versa) eletveszelyesek lennenek szerintem az allvanyon allo polcsugarzok. Vagy ennyiert megerne valamelyik komplett rendszert megvenni es legfeljebb porosodnanak a hatterek a dobozukban, amig nem tudom elhelyezesuket megoldani?

    Koszonom a tanacsokat!

Új hozzászólás Aktív témák