Új hozzászólás Aktív témák

  • KisTücsök

    addikt

    válasz gógyi #75334 üzenetére

    Konkrétan meghallok olyan hangokat, melyeket eddig nem. A tere sokkal jobb, a surroundok meg mintha valami téli álomból ébredtek volna. A mélyen rengeteget csillapított. Van még amúgy két matrac, de nem fértek bele a képbe. Amelyik filmrészlet a mélyek miatt már hallgathatatlan volt, össze-vissza döngött, meg még 5 perc múlva is hallottam azt a fránya robbanást, most ahhoz képest teljesen korrekt és hallgatható. De kb annyira, hogy lehet újranézek egy-két látványosabb filmet. Zenén még annyira nem tesztelgettem.

    Még azért próbálgatom majd, melyiket hova lenne érdemes rakni. Tegnap nem volt erre időm, csak úgy leraktam oda őket.

    Bele sem merek gondolni, normális panelekkel, elnyelőkkel, diffuzorokkal, stb hogy szólhat, ha már ez is ekkora változást hozott.

    devil-k:Igen, az volt, egy perzsa. De beleegyezett. Élve nem érezte magát elég hasznosnak. ;]

    Optoma H78. Majdnem 5 méterről vetít, ezt kicsit elrontottuk, közelebb kellett volna rakni, a fényerő miatt, utólag jutott eszembe. 23.5 nm, ha jól rémlik.

    JBL Digital 12. CC700S, igen. Hát de neked is ilyen volt, nem, Nuke? :D

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák