Új hozzászólás Aktív témák

  • gorbep

    senior tag

    válasz Sefter #74058 üzenetére

    Ha a végfok helyére a Heed Obelisk Pro-t teszem, akkor eddig pont ez volt a helyzet....... csak a hangfalak kapcsolgatását ki a akartam emelni a rendszerből, mert már érik egy becsületes hangsugárzó kábel is..... csak át kell hozzá rendezni a cuccokat....és ehhez nem fűlik a fogam..... kell hozzá egy becsületes állvány, ami megint nem 2 fillér, de most Gaben fórumtárs AVX hirdetésében láttam egy nekem tetszőt.....

    Az UMC pont annyiba fájt mint a Denon...... (néha én is lehetek ügyes....) mondjuk talán jobban eladható, de úgy látom rosszul lövöm be az árakat.... apropó...Sanci ármester!!! UMC-1 vs. Denon 2805???? mármint mostani piaci árban? ( ha jól emlékszem induló listaárban kb egál volt, de BBéci kijavít, ha mégse....)

    KIttosz:

    Megfordult a fejemben, majdnem ennyiért találtam germánusoknál is, de Gyurci "lebeszélt", azt mondta nem kiemelkedőek, talán a használt árukat érik.......de ha látok kószálni egyet kipróbálom, csak a végfok nélkül nincs hova dugni még a másik végét, nincs full szimmetrikus felépítésű erősítőm..... egy Ethosz volt nálam próbán, és lehet hogy placebó, de instant barkács XLR kábel verte az aszimetrikus CuAgSS-emet, de egy Audioquest aszimetrikust is, de a típusára nem emlékszem. De mielőtt megköveznek......a tévedés jogát fenntartom......lehet hogy csak a mérnöki vénám megcsavargatta a fülem, mert pontosan tudom elméletileg miért és mennyivel kellene jobbnak lennie az XLR-nek..... :U Ezen az árszinten elvileg jobbnak kellene lennie..... és tudom van olyan High-End ahol az aszimmerikus is legalább ilyen jó, ha nem még jobb is.... :P

    [ Szerkesztve ]

    - Micimackó! Hogyan betűzik azt, hogy szeretet? - Sehogy Malacka, azt érzik .......

Új hozzászólás Aktív témák