Új hozzászólás Aktív témák

  • zolaas

    senior tag

    válasz Ed Parker #59805 üzenetére

    Mint boltos teljesen egyetértek. Mint vevő, hát...

    Azt kell mondjam, hogy akinek nem teszik ez a fajta hozzáállás az ne vásároljon tőlük. Örüljünk, ha beengednek hallgatózni. Még egy db-ig. Nekik ez belefér az árképzésükbe, h minden x-ik vásárló vásárolja csak meg a neki tetsző dolgot tőlük. Úgyis a piac dönt... csak kérdem én, ha az ilyen jellegű boltok bezárnak, akkor hová megy mindenki hallgatózni? MM-be? Szóval a vevő irányít, de ki is nyírja ...értem én.
    Kérdés az, hogy mennyi a különbség amit ők pl ráraknak? Bár ez sem a mi dolgunk. Új cuccokat árulnak, benne a meghallgatási lehetőséggel.
    Csak én érzek néha méla undort, hogy jön a kedves vevő, kinyalom seggét mint eladó, felépítettem a cifra palotát ahol lát és hall sokmindent, meghallgat jópár cuccot, azután hazamegy, megrendeli neten ott ahol épp a legolcsóbb (persze azért a garanciára figyel) utána idejön fórumba és elújságolja az egészet, sőt másokat is erre biztat..remélem érzitek, hogy mi az ami böki a csőrőmet. :U
    Azután meg lehet, h nem van igazam, csak épp azért belegondolok mind2 oldalba. No mind1 nem ragozom. Akinek nem inge....

    Már nem Sürgős!!! De, moziplakátokat keresek !!! :D

Új hozzászólás Aktív témák