Új hozzászólás Aktív témák

  • nebulo5

    senior tag

    Imént olvastam egy igen érdekes "cikket", egy feltételezhetően mérnöki végzettséggel rendelkező, zenekedvelő embertől! Komoly szakmai tudás feltételezhető róla, a leírtak alapján. Véleményem alapján, az elvakult mérési adatoknak hívő "adathuszárok" nagy megelégedéssel lovagolhatják meg a meggyőzőnek tűnő "novelláját", és az A/B, A/B/X tesztet szajkózók szája is ismét kihabosodhat az elolvasása után, de merem remélni, hogy sok zenekedvelő fórumtársamat továbbra sem tántorít el az olvasmány attól, hogy egy - egy új kábelt kipróbáljanak rendszerükben, a "jobb hang" érdekében.
    Részemről, csöppet sem bánom, ha a kábelmizériát, vagy egyébb a miszticizmus határát súroló, ezoterikusnak tűnő, rendszerbe iktatható DIY dolgok miatt lenézően minősítenének. Ha nekem egy - egy kábeltől vagy akár egy villásdugó fordítástól jobb hangúnak, pontosabb zenei terűnek tűnik az otthon hallható zene, akkor az akár placebó hatásnak is csufolható érzés érdekében, én továbbra is meg fogom próbálni, be fogom szerezni, meg fogom venni a szóbanforgó "ketyerét" vagy kábelt!

    tudományos novella :)

    Üdv: nebulo

Új hozzászólás Aktív témák