Új hozzászólás Aktív témák

  • cekkk

    veterán

    válasz zolaas #53331 üzenetére

    Na akkor ezt neked a Dune nem fogja tudni, mert szerintem még alkalmazás sincs hozzá!

    Nálam tökéletesen megy a zenei médiatár, de ahhoz először is újra tagelni kell a zenéket, ami nem kis idő. Mivel sajnos a készítők vagy nem csinálják meg vagy sok hibával, így könnyen lehet hogy egy albumban lévő számokat akár külön két albumba teszi ez nem az xbmc hibája, hanem a készítőé, valamint a felhasználóé a későbbiekben aki nem csinálja meg rendesen.

    De ne haragudj ez mind user eror :D

    XBMC indítása: Belököd az indítópultba és elindul a winnel, valamint van az xbmc launcher ami be sem tölti a asztalt, hanem egyből xbmc indul. Az, hogy te nem keresel rá, illetve nem kérdezel a fórumba ez megint nem a htpc hibája hanem a TIED!

    Nem tudom nekem a zöld gomb alapból bekapcsolja, egyáltalán feltelepítetted a imon vezérlőjét? Mondjuk ez anélkül is kibe kapcsolja a gépet? Esetleg jól raktad össze? Mert ezek után azt gondolom, hogy nem :D

    Bocsi, ha nyers voltam, de ez mind olyan dolog amit meglehet elég egyszerűen csinálni csak te valamiért nem vagy képes rá. Nem vagy hajlandó utána olvasni, vagy kérdezni. :N Nem akarlak megbántani. :R

Új hozzászólás Aktív témák