Új hozzászólás Aktív témák

  • mimic1979

    aktív tag

    válasz powerup2 #180198 üzenetére

    Valahogy a Klipsch irányvonala, és a méret korlátok végett bögre szettben itt találtam megoldást. Háttérnek lehetett volna nagyobb, a kanapé mögötti állványon de a front oldal kinyirt minden projektet.
    Nagyon egyszerű alap mozival indult a projekt itthon egy Logitech Z-5500 szettel, utána pedig jöttek a kisebb nagyobb lépések. Azt kell látni, tudom hogy egy álló szettett nem igazán lehet pótolni semmivel, mivel volt olyan is az "előző" életemben, házaságomban. Jelenleg 11 éve élek együtt most már 1,5 hónapja a feleségemmel, és ő tényleg szereti a "rendet" így annyira neki ez a kliógó böhöm hangfalak nem jönnek be, ez alól kivétel volt a mélyláda : R-115SW
    A bögre szettből már lecseréltem a centert, egy Klipsch R-34C-re.
    A gyári mélyládát R-8SW - az előbb említett R-115SW-re

    Kezdetben kizárólag mondjuk úgy, csak az én kedvemért viselte el amikor elindítottam egy filmet, és bekapcsoltam. Aztán mostanában, már kifejezetten zavarja hogy ha nézi Netflix-et, vagy HBO, Disney -t és nem szól rendesen. Megutálta a tv hangját, és megszerette a "házimozit".

    Őszintén, és semmi arcoskodás nélkül nem az anyagi korlát végett nem veszek álló hangfalat.

    Az előbb megjelölt falba épített hangsugárzó árából lehetne egy olyan álló hangfalat is venni aminek valószinűleg jobb lenne a hangja is.

    A "doboz nélkül neki se kezdj" érdekes felvetés.

    A Dreammedia által közétett videókban valahogy nem ez jött át, náluk nem láttam a doboz készítés, beépítésre vonatkozó utalásokat.
    Hála az égnek ez sem kizárt hogy egy dobozt készítsek a beépítéshez, mivel a falba ugyebár nem látszik. :DD
    A "doboz" készítésre vonatkozó leírást megpróbálok keresni, de ha van rá ötlet szivesen veszem.
    400e mellett már az elfog törpülni, és ha simább lesz a görbe tőle akkor biztos hogy meg is csinálnám.

    De összeségében mi várható a fent megjelölt hangsugárzótól?

Új hozzászólás Aktív témák