Új hozzászólás Aktív témák

  • spiky03

    veterán

    Tegnap végre felkerültek a falra a frontok is, így már végleg összeállt a szett! :C

    Rá is engedtem délután az Anthem ARC-ot és ezt hozta ki:

    Kezdésnek a szub végfokán a hangerőt 12 óra állásba raktam, amikor az ARC odaért a szubhpz kiírta, hogy adjak rá +3dB-t mert halk. Így 3 óra állásba tekertem, akkor már nem problémázott. :D

    Tényleg durva ez az 5 db egyforma LCR! :Y
    A legjobban az lepett meg, hogy a hátsókból is milyen erővel jönnek a hangok/effektek, amiket nem így hallottam a Cantonokkal.
    Meg ami még ugye nagyon jó, hogy ha pl az egyik frontból "átmegy" a hang a másik frontba, akkor végig egységes a hang, vagy akár ha a hátsókba is megy.

    Így, hogy ugye nem AT vásznam van, meg nem teljesen ideális az elhelyezés, engem így is lenyűgözött, azon a pár filmrészleten, meg Dolby demon.
    Kicsit izgultam, hogy a hátsók milyen teret csinálnak, így, hogy ugye a kanapé a falon van, meg 15 cm mélyek, így kintebb "lógtak", mint a Canton onwall hangfalak.
    De szerencsére itt sem keleltt csalódnom mert jött középről is rendesen a hanghatás. Így ez is pipa.

    Már csak egy másik szub kell, mert így olyan csupasz lett a jobb oldal. :DDD

    Nem is értem én is miért nem LCR-el kezdtem a mozizást. :DDD

    SuperHeRo - Eladó! Anthem MRX710 + extrák!

Új hozzászólás Aktív témák