Új hozzászólás Aktív témák

  • gab1ka

    aktív tag

    válasz python1 #165182 üzenetére

    Távol álljon tőlem hogy kábeles vitát robbantsak, de alig pár hete vettem én is meg ezt a csoda nf214 sub kábelt mert mindenhol ódákat zengenek róla..Hát..Tökéletesen pontosan ugyanúgy szól mint a 80 ft-os piros fehér 2mm-es RCA kábel.Tudom tudom ez lehetetlen stb..Csak azért nem vágtam szét ollóval mert féláron volt,, de ennyire csalódott még nem voltam.Nincs Umik mikrofonom, csak a Denon sajátjával játszadoztam.Tudom hogy ez így vállalhatatlan meg pontatlan, a sub helyét viszont segített megtalálni.Pixelre pontosan ugyanazt a görbét adta.

    Többek közt azért sem írtam erről mert tudom hogy csak vitát szül.Hozzátenném hogy a kábelhívők kérem szépen ne támadjanak le, szándékosan vettem anno 1 méternyi drágább hangfalkábelt hogy hallom e a különbséget az 1000Ft-oshoz képest.Hallottam, ezért is vártam én is azt a csodát ami körüllengi ezt az nf214et.Ha nem sajnálnám a subom csatlakozóját akkor mégegyszer nekifutnék, de ha már ennyi kell kepeszteni hogy a 16.000 forint igazolódjon az szerintem rég rossz.

Új hozzászólás Aktív témák