Új hozzászólás Aktív témák

  • powerup2

    addikt

    válasz VoidXs #162956 üzenetére

    Eléggé benfentes vagy látom ebbe :) ami jó mert igy kis titkokat tudhatunk meg mi megy a háttérbe :) . JBL pro rendszer használtan nem drága de ahhoz hogy otthon is legyen ilyen rendszered dedikált szoba kell nem nappali :( de mint mondtam volt ahol nem jött be a jbl hangja és ezért fura a dolog. Itt vagy avx olvastam hogy a sima mozikba nem IMAX-re gondolok hogy 2 sub van egy nagy terembe ez mennyire valós? nekem hihetetlennek tűnik. Barco-t istenitik itthon elég sokan pl baby barcot ahogy mondják idehaza. De az itthoni forgalmazó is áradozott róla hogy az a csúcs én nem tudom megerősíteni sem cáfolni mert még nem láttam barcoval vetített filmet. Sony-t láttam már pár helyen és nagyon jó volt a kép. De pl a jvc is meglepően jónak véltem mikor egy teszt alkalmával láthattam. Annak ellenére hogy sokan azt mondják hogy szar.

    TV: 77" LG C1 Erősítő: Arcam AVR10 Hangfalak: Revel Performa3 F208 , Revel Performa3 C208, Focal Aria 900SR , Focal Aria 906 , Sub: 2x Rel HT1510 Predator Lejátszó: Zidoo Z9X PRO Kábelek: Kácsa Norstone Oehlbach NF 214 Isotek Tápszűrő és elosztó: Isotek EVO3 Aquaris Nas: Synology DS218

Új hozzászólás Aktív témák