Új hozzászólás Aktív témák

  • Patice

    nagyúr

    válasz Vikthor #142308 üzenetére

    Ha normál/szabvány ATX tápos a rendszered, akkor alacsony tápfesz ingadozású (angolul ripple noise) modellt javasolt választani, pl. EVGA G3 sorozat elég jó értékeket mutatott tesztekben ebből a szempontból, de más modellek, más gyártóktól is jók lehetnek, talán Corsair RM750x még.

    + kaphatók mindenféle szűrők HDD, meg ventik elé.

    Vagy lehet menni passzív irányba is, passzív házakkal, meg HD-plex paneltáppal + külső adapterrel (pl. kompatibilis Dell laptoptöltők, ha elég ennyi terhelhetőség), vagy külön lineáris tápok.

    (#142307) KnockOut87:

    Intel Kaby Lake i3 vagy nagyobb és/vagy újabb procik megkapták a HDR támogatást driverben is, így ha nincs dedikált VGA a gépben, akkor Intel IGP-vel megoldható a 4K + HDR. Csak még nem nagyon láttam HDMI2.0 alaplapot ezekhez, szóval még mindig van 4K/30 Hz limitáció.
    2018 év végére várhatóak a Z390 chipsetes alaplapok, és majd ezek olcsósított változatai, amin már remélhetőleg natív HDMI2.0 csati is lesz integrálva.

    Én inkább egy HDR képes Amlogic box mellett tettem le a voksomat, amin LibreELEC-et használok. :D

    Eladó: Apple iPad mini 1 (2db)

Új hozzászólás Aktív témák