Új hozzászólás Aktív témák

  • mettek

    addikt

    válasz dhcodoki #134496 üzenetére

    Semmi támadás DE az elmondásod alapján több milliós a házimozi élményed. Ebbe nem fér bele egy 30ezres subkábel vagy egy 30-50ezres tápkábel? Biztos hogy nem emiatt hiányozna egy több százezres poji vagy kanapé. Ezek olyan parttalan vitát szító nézőpontok, hogy nem lehet optimális útról beszélni. Aki ide betéved a forumba sokszor 100-200 ezer ft-ig keres hangrendszert ( én is igy kezdtem) és nem érti hogy hogy lehet 1-2 milliót erre költeni. Itt kb mindenki megtette ezt. De hogy az a pénz kábelre vagy szobára vagy hangulatvilágításra megy el az abszolút egyéni preferencia. Nekem pl nincs lehetőségem szobát építeni de nem is az a 30-50 ezer ft hiányzik hozzá hanem 10-15 millió amiből saját házat/lakást vehetnék.

    Nyilván az a legoptimálisabb út amit te mondasz, hogy dedikált szobát építsünk, jó elhelyezés, jó hangcsillapítás, basszuscsapda, padlószőnyeg, mozifotel, asszonymentes környezetet teremtve de ez nagyon kevés embernek adatik meg. Ha így állhatnék neki nyilván a kábel lenne az utolsó de nem igy van...mindenki ott farag a rendszerén ahol tud és lehetősége van rá.

    [ Szerkesztve ]

    PSN: Mattacks87 Xbox ID: HUNgAlien

Új hozzászólás Aktív témák