Új hozzászólás Aktív témák

  • Nemir Ombe

    addikt

    válasz Sn00k #128170 üzenetére

    “ugy vagyok vele legalabb 10 evre vennem”

    Szerintem a mai “fogyasztói” társadalomban ne tervezz ennyi időre,a gyártók sem terveznek. ;)

    Ha nem is “kakálja össze magát” akkor pár év múlva már elavultnak számít,mert addig annyi új funkció,szolgáltatás,formátum,stb jelenik meg,hogy a jelenlegi csúcsgép akkor már csak “alapkategóriásnak” számít.

    Én személy szerint 1.5 M-os keretből vennék egy nagy lcd-t tv-zni és egy vetítőt mozihoz. A 4k jelenleg még “érzelmetlen” (tv-zéshez főleg) vetítőn a 3-4m-es kép miatt meg megbocsájtanám a gyengébb minőséget. Természetesen szerintem. ;)

    Pazolini:
    Ha “csak” végfoknak használsz egy st erősítőt az AVR mellé,akkor karakterben nincs/nem lesz akkora eltérés,mint “teljes etősítőként” használnád,arra figyelj,hogy minőségben,teljesítményben passzoljon a Marantz-hoz (itt ne a papirformát vedd alapul,a 7010 kb. 70-80W-ot tud csatornánként sok csatornás módban és jobb lehet,de rosszabb ne legyen,mert az utóbbi nagyon “ki tud hallatszani” ha minden egyszerre megy. A malac mellé kb. új áron 2-300e-es st erősítő “illik” minimum,a gyártója meg ízlés kérdése. ;)

    [ Szerkesztve ]

    Hmm ....

Új hozzászólás Aktív témák