Új hozzászólás Aktív témák

  • darnics

    aktív tag

    válasz #09634560 #122521 üzenetére

    Szerintem komoly kis cucc hiába mosolyogsz.tudásila szerintem nagyon jó.volt komolyabb erösitöm is és nem tudot többet nem volt jóbb.na mindegy ez lényegtelen.egyépként megy semmi baja ha bevan dugva aza két dugó szereoba megy csak a többi nem.kukába nem szeretném azért mert a többi funció megy és a csiptetös mellett van dedugos része is ahovaahova tudok hangfalakat dugni csak nem csiptetöset hanem dugosat akkor max hangfalcsere.köszi a válaszodat nem volt megnyerö jobbra számitottam mert örülök ha meglehetne csinálni de tizezer fölött annak nem örülök.ja és bevallom hogy miért ment tönkre hátha tudod pontosabban.egy sony állohangfalas szette van amiaminem a ménynyomoja passziv.na most az erösitön 5csiptetö van és egy dugos a méjnyomonak ahova csak aktiavt lehet dugni ezért hogy ne vesszen kárba igy a méjnyomót és az egyik hangszorot egybe dugtam be egy helyre de mivel birta nem volt gond ezért hagytam.valoszinü ez volkt a gond de mivel mostanában két hangszoró rész is gázosan szolt halkan vizhangzosan igy sejtettem hogy valami gond lessz.hát gond is lett.na mindegy szép napot és köszi a tanácsot!csőő!

Új hozzászólás Aktív témák