Új hozzászólás Aktív témák

  • fehér_ember

    addikt

    válasz Tamoo #114581 üzenetére

    Bemérőrendszer elég fapados (1 mérőpozíció), ez így van (a belépőkategória tetején), és valóban színez is de én filmnél mindig kikapcsolom azt amit a mérőmikrofon összehozott, filmnél semmi szükségét nem érzem hogy be legyen kapcsolva, mert ellaposítaná a produkciót.
    "Sztereó produkciója nulla" Gondolom ezt se filmekre értetted? Sokpontegynél meg mit számít hogy amúgy a sima sztereója nem tűnik elégségesnek? Amúgy még soha nem figyeltem, mindig csak sokpontegyre használom.
    Szóval akkor csak a dinamika maradt, amit hátrányára tudnál írni filmnézésnél; de amint mondtam ha kikapcsolod az "ezset/eq"-t az is sokat javul.
    Nem akarok elfogult lenni, nem védeni akarom a HK-mat, csak szeretném megtudni, ti mitől éreztétek rossznak, ha valaki csak filmnézésre akarja használni (de amúgy zenére se annyira rossz, bár picit valóban színez, zenére pedig tényleg muszáj használni a kalibrációs beállításokat).
    A hátsók nem éltek, ez nem tudom mit jelent, így se megerősíteni se cáfolni nem tudom.
    Köszönöm hogy elmondtad a véleményed
    Lehet hogy én is így vélekednék, ha lenne egy összehasonlítási alapom, pl egy denon-nal.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák