Új hozzászólás Aktív témák

  • z123456789

    addikt

    Fú de kemény volt átolvasni közel 600 kimaradt hsz-t. :O
    Volt itt minden, komoly doboz csere, vetélkedő, pálcikaszettes kérdés vagy 5 db, "rinyálás" ( ;] ) meg miegymás. :)

    (#100640) Sanci38
    Ezt a halk dolgot kifejtenéd bővebben? Vagy a halk használatra vannak esetleg az éjszakai üzemmódok, amiket már említettél korábban? Mert én elég sokszor nézek éjszakába nyúlóan filmeket, és nem akarok senkit sem zavarni vele, ezért le van halkítva a cucc...eléggé.

    (B)(#100691) KisTücsök(/B)
    Bocs ha hülyeséget kérdezek, de ez melyik lejátszó skin-je?

    (#100975) Patice
    Nagyon örülök hogy ez szóba jött, mert a minap sikerült hozzájutnom egy számomra értékes darabhoz, de osztozva itt főleg Béci véleményén, nem vagyok hajlandó fizikálisan tárolgatni videó és képanyagokat, ezért rögtön csinálnék is belőle egy digitális backup-ot teljes méretben. Fogalmam sem volt hogyan s mint, aztán arra is rá kellett jönnöm hogy szerintem csak sima DVD meghajtóm van. Ha esetleg meghajtó vásárlásra adom a fejemet, elég ha csak Blu ray® olvasó, nem kell író ugye? Illetve számít hogy milyen márka?

    (#101018) cecil
    Gratula, szép összkép, biztos remekül is szólnak. És a 65-ös meglepően brutálisabb az előzőhöz (talán 50-es :F ) képest. :C Irigykedem. :)

Új hozzászólás Aktív témák