Új hozzászólás Aktív témák

  • mephi666

    nagyúr

    válasz lemmy71 #66356 üzenetére

    uhh, nálunk nem tűz hanem árvíz volt még karácsony előtt pár munkanappal: úgy néz ki, hogy van a számítógépasztalunk, jobbra láb mellett a gépház, asztalon monitor, 2oldalt hangszórók, jobbra teknős akváriuma kb 30liter vízzel... volt sokáig egy polcrendszer a falon, amit nem használtam, áttettem a szembefalra (új furatok, rendes tiplivel), a falban meg ott maradtak a régi tiplik... pár hónapja kitaláltam, hogy oda csak jó lenne polc pakolásra és van is egy ehhez felhasználható bútorlapom, amihez csak 2 tartó kell... (még 3 éve csináltam házilag pelenkázó komódot és elmértem kicsit az egyik ajtaját, ez jó lesz a célra)

    ...na szépen fogtam a bútorlapot, ráfúrtam a tartót, falban levő tiplikkel rögzítettem... kerültek rá sorban cuccok: dobozban elemek, 1-2 kisgép (dremel) dobozostól, vegyesen csavarok, egyebek... egy délután viszem haza a srácot bölcsődéből, szokás szerint a laptoptartó hátizsákot hozom be ebbe a szobába lerakni, erre nézek, hogy wtf? polc leszakadva áll az asztalon, támaszkodva félig a monitoron, félig az akvárium oldalán, lehullva minden a padlószőnyegre, asztalon áll a víz, csöpög a billentyűtartón levő billentyűzetbe :Y reflexből kinyomtam a gépet, kihúztam és jöhetett a kárelhárítás... a régi akvárium lett kuka, mert megrepedt az egyik oldala tökig és onnan folyt szépen kifelé a víz, valamint a billentyűt szétszedtem-kiszárítottam-összeraktam és 1-1 terület meghalt rajta (vicces volt ascii kódokkal írni be jelszót és egyebeket) ...mázli, hogy olyan a lejtése a szobának, hogy nem a gépbe csöpögött a víz, hanem pont a másik irányba a szoba közepe felé, ahol ki tudtuk jól szárítani a szőnyeget

    ui: a hiba az volt, hogy a falban levő tiplit nem tudom ki rakta be, de ilyen típusú teljesen sima tipli volt és egy idő után a növekvő tömegtől kicsúszott :W kicseréltem rendes karmosra, ki sem tudom azóta tépni erővel sem a falból

    "Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

Új hozzászólás Aktív témák