Aktív témák

  • dabagab

    csendes tag

    válasz tzahola #15627 üzenetére

    http://www.beyondhollywood.com/one-jack-deserves-another-jack-bender-possibly-directing-jack-ryan-reboot/

    Ilyesmire mint Jack Ryan, (képet csak úgy nem engedi be). Talán szálkás

    macikos Nem sértődtem meg. Én örülök a válaszodnak. 25 vagyok. De lehet kondizás lesz, de talán ahogy mondják szálkás típus, de nem az az izmos (bocs a kifejezésért). Nekem az számomra nem tetszik. Csak annyi, hogy látszodjon rajtam, hogy edzett vagyok.

    Eddig kerékpároztam, az segítette az állóképeségemet, és még szívesen művelem, de már nem sportos szinten a hegyi kerékpározást, csak túra bicajozás.

    Inkább úgy mondom, hogy majd szeretnék majd 1-2 év múlva(addig pénzügyileg is meg kell teremtnenem erre a lehetőséget) snowboardozni, és ejtőernyőzni. (vagy sárkányrepülő) és ehhez kellene valami kis edzés programban, hogy edzésben tartsam magam. Vagy erőnléti / állóképesség edzés.
    Gondoltam, hogy otthonra veszek súlyzókat és akkor az úgy jó. Én jobban szeretek mozogni, és ezért írtam a sportot. Kondizás terén ha megyek, akkor is inkább lightosabb lennék, egyszer csináltam, haver segített de az ízületem bele salygott így el lettem tanácsolva, max csak kis súlyokkal.

    [ Szerkesztve ]

Aktív témák