Aktív témák

  • Quan-Chi

    őstag

    becso13 a DYM 12 hours protein az egyik legjobb választás diéta mellé , én személy szerint is azt tolom :K
    Tomics ejjnye ;] :N lefekvés előtt 1-2 adag nem fogja negatívan befolyásolni a diéta menetét de a napi össz bevitelbe bele kell kalkulálni :K
    harry 1 kis szemétkedés mindig belefér , de szerintem is néhányan túlzásba viszik 1x-1x , pedig ennek a topiknak nem erről kéne szólnia
    hanem arról amit BÁ Nutrition ajánl ;]
    $R64 annyiban igazad van hogy sokan a legszarabb kiegészítőkkel próbálnak jó példát mutatni ! viszont a kreatinról le lehet cuppanni mivel a 68-as Olimpia óta a legszélesebb körben eredményesen használt legális kiegészítő a világon ! nem csoda szer, de jó ! nekem is szívta a vérem pár nagyon okos arc akik közel nem járnak ott mint én , dobtam fel képet akkoriban (ezek mondjuk már vagy 2 évesek de most is kb így nézek ki , meg amúgy se vagyok az a nagy pózolós-fotózós tipus ) de én is vállaltam az eddig elérteket és érdekes a legokosabbak NEM ! úgy kellett összeszednem őket iwiwről ! én úgy voltam vele hogy aki ennyire okít az legalább egy Ronnie vagy Jay de kiderült hogy közük nincs ehhez a sporthoz csak valamelyik rokonuk barátja látott a TV-ben súlyzót ;] én is kaphatok képet ? :B
    (#13806) Tomics igen itt Cerkarobira gondolunk ;]
    és az a csajszi hú de jó :P

    itt csak is képek ( külső ) alapján lehet felállítani akármilyen hierarchiát , ugyanis aki jól néz ki az valamit jól csinál ! aki nem az meg nem ! ennyi ...

    [ Szerkesztve ]

    kajaidőben kérem ne zavarjanak! 8:00-22:00

Aktív témák