Új hozzászólás Aktív témák

  • ArthurShelby

    addikt

    Pénteken este mentem haza, és Bálint munkahelye felé voltam. Arrafelé van pár körforgalom, és jó bmw-s módjára (nem volt sehol senki) körzőztem kikapcsolt kipörgővel. Az utolsónál, mielőtt mentem fel a pályára, valami furát éreztem, mintha laposabb lenne az egyik hátsó kerekem (talán jobb hátsó), vagy összeszedtem volna valamit a hátsó kerekekkel, egyből félre álltam.
    Szag volt (gondolom gumi és nem fék), de a kerekek még csak langyosak sem voltak (szóval nem sokat játszottam). Utána a pályán is bizonytalanabbnak éreztem (nem mertem gyorsan menni), mintha egyenetlenebb lett volna a kerék (pl nem teljesen kerek).

    Nem lassúdefekt, mert az kijött volna mára. Ma voltam autószerelőnél, padon megrángatta, de semmi, tökéletes, és azóta én sem érzek semmit. A világ legmárkásabb sebring gumijai vannak rajta.

    Van bármi magyarázat erre, vagy csak placebó, és egy hüle noob vagyok, aki ne játszadozzon?

    [ Szerkesztve ]

    A rosszban mindig van valami megtévesztően jó, különben nem választanánk a rosszat

Új hozzászólás Aktív témák