Új hozzászólás Aktív témák

  • Kornel

    veterán

    válasz Kickass #10897 üzenetére

    igen, volt ezres swiftem is, sose szégyelltem, csak nem éreztem magam biztonságban benne, de amennyi pénzt az megspórolt nekem, azt mondom, hogy talán megérte.
    de arra se kínai gumit vettem, nyugi :)
    azóta már volt egy splash-em, egy mondeo mk3-am, most meg egy swift sportom.
    elég sok gumit kipróbáltam már, őszintén csak a contit (nem az eco-t), illetve dunplotot ajánlanám.
    most falken van fent, de nem vagyok vele elégedett, elmegy, de határhelyzetekben közelében sincs egy premium guminak.
    ha gondolod leírom, hogy milyen gumijaim voltak már eddig, és milyen méretben, mindegyikről tudok mondani 2-3 mondatot pro és kontra.
    kínai gumiról szerencsére eddig sikerült lebeszélni magamat, após viszont bevásárolt már egy kingstarral, szerencsére kicserélték neki ráfizetéssel hankook-ra, mert használhatatlan volt. (centírozás után is rázta a kormányt)
    Természetesen egy infinity ecosis ennél nyilván jobb, de azért ne ez legyen már az etalon, mert a magyarországi forgalmazó csinált(atott) neki egy fizetett tesztet reklámot az autonavigatorral.

Új hozzászólás Aktív témák