Új hozzászólás Aktív témák

  • <cafat>

    senior tag

    na már voltam a sivatagban és végre tok 2 pengével trükközni :DD
    de amilyen hibát az ottani arénában (a város nevét nemtom, de ez a jele, csak az 1. L fordítva van :D LL) új nevet adnék ennek a játéknak: BUG 3

    az 1ik súlyos bug volt mire elúsztam a városig, kb 3-4x eltűnt a tenger, és sétáltam a tenger fenekén.... :D és ez miatt vissza kellett töltenem... :(( azt mire végre eljutok a városig, láttam h hiányzik a fele.... :Y : nem volt ott semmi part, se homok, csak a fél város, és nagy világoskék terület, azt belesétáltam és a pali elkezdett zuhanni, de közben ott volt végig a ''tengerszinten'' de akkor se volt tenger.... szintén csak a feneke, és annak a homokos része ott volt a pali lába mellett, és közvetlenül mellette kezdődött a kékség... a kékségben zuhant, de mégis lebegett, mert láttam mellette a homokot.... (rem érthető elég zavaros lett... :F )

    a másik bug az volt, mikor az utsó harc volt az ottani arénában, a 2 tmplomossal; ha az 1iket előbb győztem le, a másik elkezdett tapsolni, majd elrakta a kardjait. és nekem ugye az volt a feladatom h öljem meg, de nem támadt +, de én viszont +támadtam, de a többiek úgy titulálták h ő áratlan volt, tehát én kezdeményeztem a harcot, és rámtámadt az egész aréna közönsége, később a város is.... :((( ezt kb eljátszották 3x, és elég idegesítő volt mindig újrakezdeni :(( ,

    aztán rájöttem a megoldásra: mind 2vel kell 1xre harcolni, és a végére mind 2nek csak egy kis életet hagyni, h 1 ütésből feküdjön... majd leütöm az 1.t, rögtön utánna a 2.at is mielőtt elrakná a kardját és tapsolna....
    és így végre enyim a 4000 gold :D és nem lázad a város a hátam mögött... :)
    (de 1x előfordult az is h mikor kifosztottam az 1.t, és mentem a 2.hoz is, csak kicsit később, és elkezdtem az is kifosztani, azt már lopásnak fogták fel, és megint megtámadtak.... :(( )
    hát mit ne mondjak van mit csiszolni ezen a game-en :(((
    nincs ehhez vmi patch ami kijavít ezt- azt.... ??? (mondjuk úgy az egészet... :DDD )

Új hozzászólás Aktív témák