Új hozzászólás Aktív témák

  • HellGreg

    őstag

    Sziasztok, segítségre lenne szükségem a következő problémában.

    Rendeltem az újonnan vásárlás alatt lévő lakásunkba egy kerámialapos tűzhelyet, ezt:
    https://www.mall.hu/keramialapos-tuzhely/zanussi-zcv550g1xa?v=773620

    Megjött, csomagolom ki, kábel sehol. Hívom az ügyfélszolgálatot, akik közlik, hogy ne is keressem a kábelt, mert azt villanyszerelő kell kiépítse (mittudoménmilyen rézhuzal kell a konyhából az elosztószekrényig meg 3 db biztosíték hozzá stb), tehát magyarán falat bontani kb...

    Mivel nem vagyok villanyszerelő, és a mall-on semmilyen formában nincs fent figyelmeztetés, hogy ácsi, nem úgy megy hogy csak bedugod a konnektorba és hadd szóljon, hanem házátalakítás kell hozzá jópénzért, úgy érzem át lettem verve, mert nem kötelességem tudni, hogy a kerámialapos tűzhelynek nem elég az az áramellátás ami a kombinált tűzhely elektromos sütőjének.

    A honlapn azt írják, visszaküldhetem bármilyen indokkal ha nem tetszik és levásárolhatom, de ott kombinált összesen 2 van, az egyik 69 ezer, a másik 140 ezer...
    Plusz azt írja, hogy gyári csomagolásban kell visszaküldeni. Azt azért nem tudom megtenni, mert noha a hungarocelleket még vissza tudom tenni rá, de a fóliát levagdostam róla, lehetetlen visszatenni rá... így vissza fogják venni?

    Köszi előre is!

Új hozzászólás Aktív témák