Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • itouchfan

    senior tag

    válasz parandroid #57768 üzenetére

    Nekem Kalenji van, bringázáshoz használom, de 2 és fél éve tökéletes (egyszer-egyszer futottam vele, de akkor is rendben volt). Elemcsere előtt pár alkalommal már bizonytalankodik, nekem általában 3-4 alkalom után lesz csak egyértelmű, hogy cserélni kell, de nekem bevált.

    „Elvetsz egy cselekvést, és egy szokást aratsz. Elvetsz egy szokást, és egy jellemet aratsz. Elvetsz egy jellemet, és amit aratsz, az a sorsod.”

  • Vertigo18

    addikt

    válasz parandroid #57768 üzenetére

    Fent írtam, hogy lehet megfejtésre került a probléma. Tehát amikor kicseréltem az elemet, akkor vettem észre egy pöcköt, ami gondolom az elem oldalához egy érintkező:

    Szóval kétféleképpen lehet az elemet behelyezni. Az egyik, hogy simán "ráfekszik erre az érintkezőre, de amikor rácsavarom az elemfedelet, nem is látszik ilyenkor, hogy nem teljesen záródik az elemfedél:

    Viszont, ha az elemet úgy helyezem be, hogy azt a kicsike érintkezőt előtte benyomom a fekete kör alá, beteszem az elemet és ráteszem az elemfedelet (ez egy kicsit nehezebb, mint az előző, mert végig tartani kell az elemet, nyomni lefelé, különben a kicsi érzékelő "felnyomja" és akkor az történik, mint az előzőekben taglalt dolog...), akkor teljesen passzentos:

    Meglátjuk, hogy így, "helyesen" feltéve az elemfedelet vajon bemegy-e alá az izzadtság. Vagy hogy egyáltalán ez volt-e a probléma. Holnap kiderül.

    Egyetlen problémám az egésszel, hogy elmegyek valami tervvel futni (pl. max. 140 bpm, alapozó 20 km. futás) és a felénél elcsesződik a pulzusmérő és mutat valami 200+ pulzust, akkor annyira elmegy a kedvem, hogy hagyom a francba a futást és hazamegyek...

    Minél több embert ismerek, annál jobban szeretem a kutyámat...

Új hozzászólás Aktív témák