Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • cuebler

    senior tag

    válasz parandroid #36247 üzenetére

    motoros cimborák a dekából öltözködnek aláöltözet tekintetében, fele-harmada az ára a dekás alácuccnak a márkás motoroséhoz képest :DDD

    [ Szerkesztve ]

    "Vannak, akik csak a csúfságot látják a világban... a zűrzavart. Én a szépséget látom..."

  • freelanced

    addikt

    válasz parandroid #36247 üzenetére

    Először is, köszönöm mindenkinek a válaszokat úgy általánosságban, nagyon sok válasz jött aminek nagyon örülök :)

    peterkeT
    Rendben, így fogok eljárni, többen is ajánlották, majd kitapasztalom. Köszönöm az ajánlásokat.

    werszomjas

    Köszönöm neked is a hosszan kifejtett választ.

    Van esetleg valahol még Outlet ami könnyebben megközelíthető? Vagy ki hol vesz cipőt?

    Sajnos nekem eléggé kiesik Biatorbágy, nem nagyon tudok eljutni oda mostanában.

    Egyébként valószínűleg ha eljutnék egy Outletbe lenne ilyen Nike cipő? Például Pegasus?

    zaskar

    A Külföldi oldalak közül mit ajánlanál?

    __________________________________________

    Milyen oldalakat ajánlanátok, hogy cipőt rendeljek?

    Illetve Budapesten ki hol szokott vásárolni?

    Viszont egyelőre úgy döntöttem, hogy marad a futópad legalább az első 1-2 hónapban, hogy belejöjjek és ne gátoljon a hideg, meg az időjárás. Aztán ha már kicsit kondiba szedem magam meg hozzászokik a szervezetem akkor mehet kinn is, megveszem ami épp kell az adott időjáráshoz.

    Ami még kérdés lenne: A talpam egyáltalán nem ér le középen, csak a sarkam és a puha rész elől, ez gondot jelenthet, kell valamit tennem ezzel kapcsolatban?

    Illetve a másik problémám, mostanság érzem, hogy néha fáj a térdem séta közben, bár főleg akkor ha hidegebb van. A tédem nem nagyon van egy vonalban a bokámmal inkább befelé fordul. Most egyáltalán nem durva, nem okoz problémát, de kicsit aggódom, hogy ha elkezdek futni sokkal rosszabb lehet. Nem akarom már az elején elcseszni aztán búcsút mondani az egésznek.

    Nagyjából padon így első körre, hogy érdemes elkezdeni? Hosszabb táv, kisebb sebesség, avagy rövidebb táv de nagyobb sebességen?

    Köszönöm előre is!!

    Gentleman, you had my curiosity, but now you have my attention.

Új hozzászólás Aktív témák