Új hozzászólás Aktív témák

  • HUNNIA1920

    őstag

    válasz bajnokpityu #90905 üzenetére

    Audio-GD NOS 11. Ez a NOS 7 DAC és a Master 9 erősítő egybe építve. Efölött már csak a 8db DAC chip-es PCM1704UK verzió van (NOS 11-ben "csak" 4db van), meg persze ma már az R-2R verziók futnak.

    Én nem mondtam, hogy nincs élet a TMP után, de akkor lehet sorolni, hogy pl. DAC-ok között hazai viszonylatban 200eFt-ért mit lehet kapni. Ethosz Audio megszűnt, de a csöves Ethosz DAC-ok ára is 400e-1 millió között mozogtak, Heed Audio-t inkább hagyjuk, én személy szerint nem szeretem (legalábbis amit hallottam tőlük vagy ők ajánlottak), főleg nem azon az áron. Igen, Bertalan az, aki mai viszonylatban olcsón ad jót és emellé szakértelem is társul. Lehetne mondani még a Human Audio, Core Audio, Bodor Audio, akik csinálnak sok mindent, de ezek is jóval drágábbak, mint a TMP.

    Ár-érték arányt tekintve hazai viszonylatban Bertalan és Gál Tamás termékei a legjobbak között vannak szerintem. Persze nem mondtam, hogy nem tévedhetek. :R

    Szerk.: ha már 200eFt és jó DAC, akkor itt van egy, a nem hazai kínálatból: [link]

    [ Szerkesztve ]

    "Amit a szem lát és a fül hall, azt az agy elhiszi."

Új hozzászólás Aktív témák