Új hozzászólás Aktív témák

  • HUNNIA1920

    őstag

    válasz Ear001 #89530 üzenetére

    A kép láttán nekem is mindjárt a Vibracsi jutott eszembe. Pár hónapja olvastam róla, hogy mennyire jó és milyen olcsó. Mondjuk azóta sikerült a pár ezer Ft-os alátétből 18eFt-osat csinálni (ez a legnagyobb, a kisebbek olcsóbbak), ami ismerve, hogy miből van (fa, gumi és kerámia golyó), több, mint nevetséges. Oké, tudom, hogy a neves gyártók ennél is sokkolóbb árakat aggatnak sok mihaszna termékükre.

    Volt nekem Vibra-R alap alu + kerámia golyós alátétem, valamire biztos jó, de nem hiányzik, mióta eladtam.

    Egyszer kaptam kölcsön 4 szett Vibra profi alátét szettet (alu, bronz, kerámia), betettem minden alá, ami alá csak tudtam. Elsőre azt hittem, hogy hallok valamit, de mikor kivettem se éreztem igazán különbséget. Ennek a 4 szettnek az ára kb. 120-150eFt körül volt.

    Ezen kívül volt egy hangfalláb szettem is, a nagyobb alu és sok kerámia golyós verzió, ott is azon kívül, hogy a hallgatási magasság megváltozott, a róla leírtakat nem tapasztaltam, mint pl. a hihetetlen dinamika javulás, szélesebb tér, letisztult hangzás.

    Nem kizárt, hogy csak én vagyok szerencsés, és nincs hozzá jó hallásom. :D

    "Amit a szem lát és a fül hall, azt az agy elhiszi."

Új hozzászólás Aktív témák