Új hozzászólás Aktív témák

  • alphamooncam

    őstag

    válasz Ear001 #65882 üzenetére

    Szia ! Tervbe van véve a meghallgatás. De. melózom szombaton, remélem kora du.-ra odaérek a villába.

    Ugye nem kell előre bejelentkezni?

    Van még vmi. Rifaudio DAC-ját gondolom hallottad, ami akár a versenytársa is lehet az új TMP Dac-nak.

    Esetleg pro-contra? Nekem semmi információm sincs egyikről sem, sőt csöves valamim, akármim sem volt soha. Tudnál segíteni?

    (#65885) akva: Ez való igaz ! Mostanra már a lecseréltem a Klotz-ot egy Supra Koax-ra és hát fogalmazzunk úgy, hogy "élénk" maradt !

    A világos karaktert szeretem, de ez kiderült, amikor vendégül láttál :R

    A világos karaktert pedig ne úgy képzeljétek, hogy a magasak felé van elborulva minden. Ez nem igaz, csak a borús-borongós maszatolós, hosszan zengő mélyektől vagyok kiakadva. ( Tipikus akusztikai probléma, és hát nagyon nehéz ezt rendbetenni )

    Én örülnék a legjobban, hogyha minden zeneszerető embernek megadatnék, hogy méltó környezetben hallgathasson zenét...

    Kérdésedre válaszolva, a DarkVoice 336SE OTL Headphone Amp volt az előerősítő az AudioGD R2R 11 és a NAD D3020-am között, ami a testességet adta.

    Az még ide kívánkozik, hogy a Darkvoice-ben a csövek cserélve voltak ! ( Karmaresz tudja mit, mire cserélt)

    [ Szerkesztve ]

    Retteg a szegénytől a gazdag s a gazdagtól fél a szegény. Fortélyos félelem igazgat minket s nem csalóka remény.

Új hozzászólás Aktív témák