Új hozzászólás Aktív témák

  • S. Szabi

    őstag

    válasz dgyuri0123 #43686 üzenetére

    Nem hinném, hogy kötekedsz :) Csak máshogy értelmezzük talán a jelzőket.

    Azt nevezném talán eget rengető különbségnek (ezt én személy szerint erős jelzőnek találom, nem dobálgatnám csak úgy minden egyértelműen kihallható változásra :D ), hogy egyikről a másikra váltásnál, főleg egymás után hallgatva egyből érződik, hogy, na ez igen! De itt valahogy nem, de a javulás egyértelmű, bár nem tudom igazából mekkora mértékű javításra számítottam. Persze, nem négyszeresre, mint az árkülönbség, ez egyértelmű :) Még mindig csak a fejhallgató erősítő részről van szó.

    Még mindig úgy gondolom, hogy a DT700 Pro tudna ennél többet is, csak kell valami ami kihozza belőle, bár sok tapasztalatom még nincs, tulajdonképpen most kezdek csak bele a fejhallgató és hifi témákba, most fogom csak össze állítani az első komolyabb rendszeremet. Még csak most indulok el a lejtőn :D Felfelé, vagy lefelé, az egyéni megítélés kérdése :D Denont sem a jelenlegi Edifierek hangjának javításának céljából vettem :) Amúgy azoknál nagyobb a javulás, mint a fejhallgatónál.

    Aztán az is lehet, hogy a fülem nem annyira érzékeny, mint gondoltam :))

    Lényeg végül is az, hogy tudja a dolgát a DA-300USB, meg vagyok elégedve vele.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák