Új hozzászólás Aktív témák

  • vodkaboy22

    addikt

    válasz Jim Tonic #31233 üzenetére

    Kb az vagy mint én 2-3 éve. Képzeld nem rég végeztem a vik-en... Igen egyenesben igen több TDK és kutatási munkám volt már akkor. :R

    És ha tényleg vik hallgató vagy akkor pont tudom hogy mennyire nem értesz egy komolyabb dac-hoz és mennyire könnyen elhiszed a mérési adatokat mert én is ilyen voltam. "Sajnos" azóta kicsit többet tanultam villamosmérnöki szakmából mint az egész vik alatt... :W

    SNR jó kiindulási alap egy olyan rendszerben ahol a receiver oldal is elektronika. Itt nem az!

    Majd rájössz hogy a mérés szép és jó amíg nem akreditált komoly labor végzi, mert akkor már ér is valamit... :C Bárki bármit mérhet és az ellenkezőjét is és még könnyen el is tudja hitetni azt... Ezt majd talán labor2 végén ha szemetek a gyakvezéreid fogod csak kapisgálni...

    2.5V 7V kapásból nincs a PC psu-ban és de még ha lenne is van értelme mivel nagyobb táp zaj elnyomást érnél el.

    Ki érvelt így? : Egy legyintéssel elintézni, hogy vegyél külsőt, mert az a frankó, nem túl meggyőző érvelés.
    Én biztos nem...

    De ha már vik akkor mi is az a fletcher-munson görbék? Volt már infokom-od? Nem akkor nem tudod mi tehát még ilyen igen igen alappal se vagy tisztában de vitázol. Gratula pont mint én 2-3 éve szerettek is szegény tapasztalt forumtársaim :DD

    Villamos- és Gépészmérnök - Blog-omban audio felszerelések és saját készítésű elektroncsöves erősítők.

Új hozzászólás Aktív témák