Új hozzászólás Aktív témák

  • MC Pite

    veterán

    válasz torzo #5642 üzenetére

    Ez az X100 szerű matt sötét szürke szerintem, nem jellemző a csillogás rá. Gyönyörűűű élőben :B

    Kukucska helye meg egyénfüggő, nekem sokkal szemreesőbb :DDD és jobban zár, mint a középen lévők, amikhez nem férek az orrom miatt vagy ferdén kell tartanom a fejem (és ezért esik be a fény).

    jmakk: 27mm(40) néha szűk. A 2.8 meg sokszor kevés, E2őn (korábbi generációhoz képest) csúnya a kép iso5000 fölött. Meg gyűrű nélkül sem az igazi az X érzés :DDD . Van előnye/hátránya bőven.
    Fényerős 23mm kéne, kisebb testben - és már megint az X100nál tartok :B. A 'baj' hogy amíg X100am volt, alig vittem valahova az X-E2-őt, imádtam a a tömör kompakt minőséget és egyszerűséget. E2+palacsinta felállásra szavazok inkább (anyagilag főként), mert a 35/14/60-ról meg nem szívesen mondok le, két ilyen drága váz (100s kéne az E2 mellé hogy ne térjenek el) nem fér bele :( . De 23 1.4 helyett tuti X100S/T-t vennék (de dög nagy és drága XF23-at nem veszek).

    [ Szerkesztve ]

    <ELADÓ: Pixel8HibridTok> Pixel 8 | C4 SpaceTourer 1.2 Pt '18 | 208 1.2VTi '18 | https://www.spritmonitor.de/en/user/MC_Pite.html

Új hozzászólás Aktív témák