Új hozzászólás Aktív témák

  • bbendre

    őstag

    válasz Roland861010 #117160 üzenetére

    Nincs olyan, hogy jó képeket készít. Azaz itt nagyon sok változó van pl:

    - Milyen körülmények között készült a kép
    - Milyen eszközöd nézed vissza
    - ...

    Pl.
    - Tájfotó
    akkor Samsung S2x Ultra. 100+Megapixel. A színeknek köze nincs a valósághoz olyan szép minden. Volt egy Samsungom régen és tesomékkal mentünk nyaralni. Átküldtem neki pár tájképet utána majd válaszolt, hogy merre jártok? Nem ismerte fel a helyet ahol voltunk egy hete annyival jobban nézett ki. De tény, a képek túl jól néznek ki (persze nem fotós szemmel)

    - Mozgás?
    A Samsungon minden bemozdul. A Pixel erre viszont tökéletes... Gyerek, család, kutya, macska, félhomály, születésnap? Hát igen, erre jó a Pixel

    DE, a Pixel képeit visszanézni egy HDR monitoron( Vesa Certified DisplayHDR™ 400) ...valahogy nem olyan mint a Pixel telefonon.

    A Pixel 3as képet átküldtem (évekkel ezelőtt volt) az iPhonos kollégának. Nálunk valalmi fura HDR effekt szerű képek lettek a fotók a kijelzőn. Ott mindenki az iPhone-al készült képeket osztotta meg és tetszett nekik. A Pixel fotók jók voltak az Én telefonomon kijelzőjén, de az iPhonokon nagyon rosszul mutattak ...

    De az iPhone képek valahogy minden eszközön ugyan olyan közepesen jól mutatnak...

    Persze minden telefono saját kijelzőjén minden kép elég jól rendben van...

    Iphone 13 Pro Max &̶ G̶o̶o̶g̶l̶e̶ P̶i̶x̶e̶l̶ 8̶ P̶r̶o̶

Új hozzászólás Aktív témák