Új hozzászólás Aktív témák

  • Brett001

    aktív tag

    Sziasztok!

    Nem tudom valaki próbálta-e vagy használja-e, de az Androidos Foobar remote alkalmazással kapcsolatban érdeklődnék. Ezt úgy kell elképzelni, hogy felteszem a tabletemre, tudok egy megosztott windows-os könyvtárban tallózni, lejátszani pc-ről? Mert sajna az általam kedvelt lejátszók egyike sem tudja ezt. (n7player, Poweramp). Az ES Explorer saját lejátszójával tudok csak, de az nagyon fapados. A másik megoldás az lenne, hogy felmountolom a megosztott könyvtárat és akkor már látná az andoroid, mint mikor pendrivet dugok fel OTG-vel. Ugye a stock kernelje alapból nem képes erre (nincs benne cifs támogatás). Tettem fel módosított kernelt (XDA-s) (Lollipop 5.0.2-őt használok), ezzel a kernellel cifs manager segítségével már tudok mountolni, de hiába, a felmountolt könyvtárt üresnek látja. :( Már minden Nexus 7 2013 fórumon érdeklődtem, de senki nem tud segíteni, csak annyit, hogy KitKat módosított kerneljével még jó volt, de nem akarok KiKatra visszatérni a Nexus 7-semmel. SZóval ha ez a foobar remote képes tallózni a megosztott könyvtárban akkor az nagy királyság lenne, hogy mountolás nélkül is tudnék wifin keresztül zenét hallgatni és nem kéne mindig pendriveot biggyeszteni a Nexus 7-re. :)

    [ Szerkesztve ]

    "Felkészültség és fegyelem a sorsunk urává tesz." Farell főtörzsőrmester

Új hozzászólás Aktív témák