Új hozzászólás Aktív témák

  • Moddingfan

    senior tag

    válasz tütüke #1332 üzenetére

    Én most kezdek diétázni, ha gondolod, tarts Velem (ha érdekel, leírom, miket fogok enni). Minden nap kardió (bicaj reggelente alap, ezzel: [link], 29.990.-Ft az ára, találam egy kiárúsításon, 79.000.-Ft-ról van leárazva, nagyon jó kis gépnek tűnik) + rendes edzés, utána megint kardió (3x hetente), du. 6 után minimális ch bevitel, napközben is kevés zsír, csak annyi ch, amennyi az edzés miatt elengedhetetlen és sok fehérja. Nagyából ennyi lenne a stratégiám.

    Táplálék kiegészítők a diéta alatt (kész kis patika :D):

    -Alfa-Burn: napi 2 tabletta
    -Mega Karni-X napi: napi 1 tabletta
    -Koffein tabletta: reggeli edzés előtt 1 tabletta (100mg koffeintartalom)
    -1,5 gram C-Vitamin
    -Béres Magnézium+B6 vitamin napi 1 tabletta
    -Join-X Napi 3 tabletta
    -100% Whey Pro napi 2-3 turmix

    A diéta intenzív része 1,5-2 hónapig fog tartani, és remélem, a felesleg nagy része le fog menni ennyi idő alatt (fogytam én már ennyi idő alatt többet is). Csak azért írtam le mindenzt, mert be fogok számolni a fejleményekről és ha nekem beválik, akkor Te is kiprobálhatnád, ha gondolod. Egyébként lehet, hogy azért növekedett némileg a súlyod, mert izmosodsz. De tudod, nem a súly a lényeg, hanem a kinézet, én pl. kiegyeznék egy 110 kilós szálkás izomzattal :D

    Sex is like pizza: when its good its real good,when its bad its still pretty good!

Új hozzászólás Aktív témák