Aktív témák

  • fLeSs

    nagyúr

    válasz cikasz #316 üzenetére

    Amikor elolvastam, hogy miről szól az Atkins, tudtam, hogy én nem ezzel akarok lefogyni, mert én nem fogom az életemet megváltoztatni olyan mértékben, amennyire azt egy Atkins-es diéta megkívánná.

    Az Atkins diéta a szénhidrátok drasztikus csökkentését írja elő, ami a diéta ideje alatt engem nem különösebben érdekelne, de mivel az Atkins azt írja elő, hogy ha nem akarsz visszahízni, akkor ne egyél szénhidrátot a diéta után sem, na az már igen, mert én szeretem a krumplit, stb. :D

    Én úgy diétáztam, ahogy kell (ezt most jól megasszontam :D). Minden nap elegendő mennyiségű szénhidrátot ettem, és emellé jött a napi zsír és a fehérje adag is, én nem éreztem semminek sem a hiányát, így nincs bennem olyan, hogy ''na most hogy vége a diétának, megeszek 8 darab tortát, mert bepótolom, amit az X hónap alatt kihagytam''.

    Persze ha elkezdek zabálni, és nem mozgok, akkor visszahízok, de ez természetes. Ezzel szemben egy Atkinsosnak elég annyi, hogy kicsit több szénhidrátot egyen a kelleténél, és a kilók elkezdenek visszajönni.

    "I press keys on a keyboard all day and click a mouse in front of a glowing rectangle. Somehow that turns into food and shelter."

Aktív témák